UA-174000029-1
top of page

Diğer Bant Çeşitleri

Diğer Bant Çeşitleri:

KARBON ÇELİK BANTLAR:

 

Aksoy Nikel Paslanmaz ihtiyaçlarınıza göre paslanmaz çelik özelliği içermeyen bant ve saç çeşitlerinide temin edebilmektedir. 

 

Yüksek karboniçeren çelik bantlar birçok farklı ısıl işlem, kenar -yüzey ve yüzey kaplama işlemlerine tabi tutulur. İhtiyaçlarınıza göre farklı genişlik ve kalınlıkta karbon çelik bantlar temin edilebilmektedir. Karbon çelik bantlar  rulo veya levha halinde, istenilen ölçülerde hazırlanarak sizlere teslim edilebilir.

Endüstriyel yaylar, ağaç, bant, pala ve dairesel testereler, ölçüm aletleri, asansör bağlantı parçaları, bahçe makasları, çeşitli bıçaklar, malalar, ıspatula, marley bıçağı, balata imalatı, emniyet kemerleri, kaporta bağlantı parçaları, bisiklet, tarımsal ve endüstriyel zincirler, menteşe üretimi, bijuteri imalatı, ayakkabı destek parçaları (bombe), ateşli silah parçaları, matbaa ve tekstil yedek parça imalatı, beyaz eşya sanayii, plastik elyaf bıçakları, tambur yay çelikleri, rulman imalatı, deri kesme ve yarma bıçakları, şemsiye gövde parçaları, dosya parça üretimi, tencere kulpları , çelik pul üretimi, kompresör valf çelikleri, fren diskleri, debriyaj parçaları, klipsler, tütün bıçakları, taş ve beton düzeltme bıçağı imalatı gibi birçok farklı alanda kullanılabilirler.

 

 

 

FOSFOR BRONZ BANTLAR:

 

Fosfor Bronz Bantlar  otomotiv ve  beyaz eşya üretiminde yaygın şekilde elektrik kontak elemanı olarak kullanılırlar. Konnektörler ve kontakt yayları imalatındada temel hammaddedirler. Fosfor bronz bantlar; elektrik motorları, jeneratörler, korozyona dayanıklı kağıt ve tekstil sanayi ürünlerinde; ayrıca deniz suyu ve aşınmaya dayanıklı yataklar, burçlar, sürücü şaftlar, pompa ve vana aksamları, yüksek performanslı motor valf parçaları imalatında kullanılır.

 

bottom of page